Teams ’20-‘21

Herensenioren 1&2 (op het veld speelt HS2 als HS1)

De opstellingen worden door de trainer/coach bekend gemaakt.

Bart Keijzer, Bernhard Keller, Berry Brugman, Bob van Rooij, Brian Dijkgraaf, Danny Schipper, Dario Delvoye, Duncan Hoost, Giovani Pinas, Jeffrey de Groot, Jordy Krijgsman, Jordy Vreugdenhil, Koen Suijkerbuijk, Lennard Maertens, Lorenzo van den Wijngaard, Maiko Tijsma, Marc van Rossum,  Nassim Machrouhi, Nevin van der Vliet, Omar Verheijen, Owin Boon, Ramin Mirzajani, Raymond Kornet, Rico van den Wijngaard, Rory Romijn, Rowan de Bruin, Sebastiaan Jonkman, Silvio Hazel, Sjoerd Snijders,  Stéphan Waardenburg, Timothy Determann.

Trainer/coach HS1: John Geul

Begeleiding HS1: Jasper Moen

Coach HS2: Patrick de Kovel

 

Damessenioren 1 & 2

De opstellingen worden door de trainer/coach bekend gemaakt.

Chantal Koutstaal, Chayenne Traarbach, Chloë Kunst, Dascha Heinrici, Eline Krijne, Elise Hoogstad-Tollenaar, Fenna van Steijn, Mandy Hoogendoorn, Manouk Bohnen, Marielle Looije, Mariska van Herwijnen, Nancy van Nieuwland, Naomi Brandenburg, Nora Machrouhi, Yvette van Nieuwland, Arantxa Don, Désirée Kuijer, Diana Schuppers-Chrispijn, Iris Geerders, Jolanda Vriends, Lianne Brugman, Mariska van ’t Hof, Nicole Bergman, Rianne van Andel, Sandra Chrispijn, Sanne Beenhakker, Sophie Rienstra, Yvette Hoost

Trainer/coach DS 1: Silvio Hazel

Trainer/coach DS 2: Menno Schuppers

 

Heren A-jeugd       

Bjorn Kuijer, Bryan Bakker, Jamy Burmester, Luca Klomp, Noah Traarbach, Quinten Frenk en aanvulling vanuit de HB-jeugd

Trainer/coach: Sjoerd Snijders en ?

 

Dames A-jeugd 

Aïcha Daghrir, Cianka de Clerck, Elodie Termeer, Isabella van den Wijngaard, Julia Delmé, Julia Keuning, Megan de Bruin, Naomi Slotboom

Trainers/coaches: Martin en Rianne van Andel

 

Heren B-jeugd  

Arman Mirzajani, Daan Termeer, Hidde van den Herik, Keano Schaaij, Storm Damen

* samenwerking met Savosa

Trainers/coaches: Rico en Berry

 

Dames B-jeugd 

Adriana Papa, Afke Ngwese Esong, Britt Bakker, Emma Dekker, Fiënna van Amerongen, Morgan Schouten, Qiara Frenk, Souraya Frenk

Trainers/coaches: Chayenne en Chloë

 

Dames C-jeugd            

Alannah Frenk, Ceren Acikyurek, Fenna Bienefelt, Fleur de Kok, Jill Kuypers, Kelly Brito Pires, Leila El-Mahi, Michaela Vreden, Naz Mandan, Senna Kroezen, Shania Petronilia, Yade Kamminga

Trainers/coaches: Manouk en ?

              

D-jeugd

Wie in welk team speelt (D1 of D2) wordt door de coaches bekend gemaakt

Aileen Molendijk, Azra Metindogan, Bobbi Biesheuvel, Ceylin Kücüksaygin, Claire de Meij, Coen Termeer, Damian Westerbaan, Davey Mastenbroek, Finn van Denderen, Helez de Rooij, Isha Rigpal, Jarlo Schuppers, Jordi van Steenhoven, Kayne van Galen, Marvin de Bruin, Meryam Bouazzoui, Micah Frenk, Nils van Bebberen, Nikola Gasior, Parie Anna  Biharie, Quen-Tesely Ansjeliena, Samia Dammers, Sumi Kasanmoesdiran, Yinthe den Daas

Trainers/coaches: Brenda & Luca;  Lianne, Nicole & Esmee

 

E-jeugd               

Cansu Yigittop, Feline van Amerongen, Lesie de Kok, Loo Biesheuvel, Mees Baan, Melig Eryigif, Rene Bugyi, Sena Dinc, Umut Metindogan

Trainers/coaches: Lorenzo en Dario

 

F-jeugd

Elif Ekinci, Lorraine Snijders, Wiktoria Bugyi

Trainers/coaches:  Mariëlle en Sophie