Teams ’18-‘19

Herensenioren 1&2 (op het veld speelt HS2 als HS1)
Owin Boon, Berry Brugman, Dario Delvoije, Timothy Determann,, Vincent Feijt, Victor Hijzen, Sebastiaan Jonkman, Silvio Hazel, Bart Keizer, Raymond Kornet, Jordi Krijgsman, Nassim Machrouhi, Lennard Maertens, Rory Romijn, Bob van Rooij, Jeroen van Rossum, Sjoerd Snijders, Koen Suikerbuijk, Maiko Tijsma, Mark Tikkel, Rico van den Wijngaard & aanvulling vanuit de HAj.
Trainer/coach: Leopold Foussom  Begeleider:     

NB opstelling Herensenioren 2 wordt bekend gemaakt door de trainer
Coaches HS2: 

Herensenioren 3  (op het veld HS2)
Ron Bohnen, Rene Boon, Martin Chrispijn, Jaron Frenk, Arie de Jager, Alte Kuperus, Rene Lagendaal, Marco van Lent, Roy Mouthaan, Ronald den Ouden, Ermin Svraka, Patrick van der Vliet, Rick Westerveld
Begeleider: Hans de Kovel. Afschrijven bij Jaron.

Damessenioren 1&2 (Definitieve opstelling wordt bekend gemaakt door de trainster): 
DS1 en DS2:  Nicole Bergman, Dunja Berkhout, Manouk Bohnen, Naomi Brandenburg, Lianne Brugman, Sandra Chrispijn, Aicha Daghrir, Arantxa Don, Esmee Dorchain, Mariska van Herwijnen, Mandy Hoogendoorn, Yvette Hoost, Chantal Koutstaal, Eline Krijne, Desiree Kuijer, Chloë Kunst, Marielle Looije, Nora Machrouhi, Nancy van Nieuwland, Yvette van Nieuwland, Laura Sarenac, Fenna van Steijn, Karlijn Tijsma, Chayenne Traarbach, Jolanda Vriends.
Trainer/coach DS1: Patricia Hoornweg     Begeleidster DS1: Sharen Griep
Coach DS2: Desiree Kuijer  

Heren Ajeugd
Lorenzo van den Wijngaard, Jori Verheul, Nevin van der Vliet, Rowan de Bruin, Sevki Karabulut, Omar Verheijen, Rick Miltenburg, Ramin Mirzajani, Aidan Klippel
Trainers/coaches: 

Heren B-jeugd
Wassim Al-Kourdi, Bryan Bakker, Dylan de Boer, Jamy Burmester, Revoo Derksen, Quinten Henriques, Luca Klomp, Bjorn Kuijer, Tim Miltenburg, Noah Traarbach
Trainers/coaches: Nevin van der Vliet & Rico van den Wijngaard 

Heren C-jeugd
Sjeng van den Boogaart, Storm Damen, Filip Gajtkowski, Gijs de Groot, Hidde van den Herik, Arman Mirzajani, Daan Termeer, Bryan Bakker, Noah Traarbach
Trainers/coaches: Berry Brugman & Dario Delvoije 

Dames B-jeugd
Cianka de Clerck, Julia Delmé, Anniko Delvoye, Bintou Kourouma, Chelsea Slotboom, Naomi Slotboom, Anne Talens, Elodie Termeer, Savannah Vermaas, Demi van der Waal, Isabella van den Wijngaard, Dilara Yalçin
Trainers/coaches: Chayenne Traarbach & Vacature

Dames C-jeugd
Britt Bakker, Megan de Bruin, Jaspe da Cunha Viais, Isa Dorchain, Souraya Frenk, Qiara Henriques, Julia Keuning, Jaylee Maynard, Afke Ngwese Esong, Adriana Papa
Trainers/coaches: Brenda de Bruin, Lianne Brugman & Sandra Chrispijn

D-jeugd
Fiënna van Amerongen, Rozanne Engelen, Alannah Frenk, Lindsey Kalishoek, Isa Kasanmoesdiran, Shahed Krish, Zofia Olszewska, Shania Petronilia, Morgan Schouten, Michaela Vreden
Trainers/coaches: Chantal Koutstaal, Nicole Bergman & Sanne Beenhakker

E-jeugd
Feline van Amerongen, Quen-Tesely Ansjeliena, Bobbi Biesheuvel, Kelly Brito Pires, Marvin de Bruin, Finn van Denderen, Arman Erhan Akin, Micah Frenk, Blazej Gajtkowski, Mieszko Gajtkowski, Justin Hermans, Yade Kamminga, Sumi Kasanmoesdiran, Senna Kroezen, Jill Kuypers, Danique Lap, Azra Metindogan, Jordi van Steenhoven, Coen Termeer, Damian Westerbaan
Trainers/coaches: Aïcha Daghrir, Chloë Kunst, Eline Krijne & Ramin Mirzajani

F-jeugd
Loo Biesheuvel, Pari Gayadien, Kenza Kroezen
Trainers/coaches: Brenda de Bruin & Mariëlle Looije