Seizoen 2021-2022

Herensenioren 1&2 (op het veld speelt HS2 als HS1)
De opstellingen worden door de trainer/coach bekend gemaakt.

Bart Keijzer, Bernhard Keller, Berry Brugman, Bob van Rooij, Danny Schipper, Dario Delvoye, Duncan Hoost, Giovani Pinas, Jeffrey de Groot, Jordy Krijgsman, Koen Suijkerbuijk, Lennard Maertens, Lorenzo van den Wijngaard, Maiko Tijsma, Marc van Rossum,  Nassim Machrouhi, Nevin van der Vliet, Omar Verheijen, Owin Boon, Rico van den Wijngaard, Rory Romijn, Rowen de Bruin, Sebastiaan Jonkman, Silvio Hazel, Sjoerd Snijders,  Stéphan Waardenburg, Timothy Determann.

Trainer/coach HS1: Sjoerd Snijders en Bob van Rooij
Coach HS2: Patrick de Kovel

Damessenioren 1&2 (op het veld speelt DS2 als DS1)
De opstellingen worden door de trainer/coach bekend gemaakt.

Adriana Papa, Chantal Koutstaal, Chayenne Traarbach, Cianka de Clerck, Chloë Kunst, Eline Krijne, Elodie Termeer, Fenna van Steijn, Isabella van den Wijngaard, Julia Delmé, Mandy Hoogendoorn, Manouk Bohnen, Marielle Looije, Mariska van Herwijnen, Megan de Bruin, Nancy van Nieuwland, Naomi Brandenburg, Naomi Slotboom, Nora Machrouhi, Yvette van Nieuwland, Arantxa Don, Iris Geerders, Lianne Brugman, Nicole Bergman, Rianne van Andel, Sanne Beenhakker, Sophie Rienstra, Yvette Hoost

Trainer DS 1 en DS 2: Yvette Hoost

Coach DS 1: Yvette Hoost
Begeleider DS 1: Sandra Chrispijn

Coach DS 2 : Paul Schaaij
Begeleider DS 2 : Sandra Chrispijn

Heren A-jeugd

Bryan Bakker, Jamy Burmeester, Quinten Frenk, Björn Kuijer, Noah Traarbach, Luca Klomp, Daan Termeer, Keano Schaaij, Menno van der Kamp, Marek Heerkens

Trainer/coach: Rico van den Wijngaard

Dames B-jeugd

Julia Keuning, Souraya Frenk, Afke Ngwese Esong, Emma Dekker, Britt Bakker, Qiara Frenk, Morgan Schouten, Fiënna van Amerongen, Michaela Vreden, Fleur de Kok

Trainer/coach: Mariska van Herwijnen
Trainer/coach: vacature

Dames C-jeugd

Alannah Frenk, Shania Patronillia, Senne Kroezen, Kelly Brito Pires, Yade Kamminga, Fenna Bienefelt, Yinthe den Daas, Parie Anna Biharie, Leila El-Mahi, Bobbi Biesheuvel, Isha Rigpal, Josephine Heijns, Fleur de Kok 

Trainer/coach: Rianne Vierboom
Assistent trainer/coach: Elodie Termeer
Assistent trainer/coach: Afke Ngwese Esong

Gemengd C-jeugd

Marvin de Bruin, Coen Termeer, Micah Frenk, Jarlo Schuppers, Jordi van Steenhoven, Kayne van Galen, Nils van Bebberen, Jill Kuypers, Quen-Tesely Ansjeliena, Nadia Daghrir, Luuk van Donk, Milan van Ommeren, Ruben Slingerland

Trainer/coach: Brenda de Bruin
Trainer/coach: vacature
Assistent trainer/coach: Britt Bakker

D-jeugd

Ceylin Kücüksaygin, Aileen Molendijk, Loo Biesheuvel, Rene Bugyi, Nayseline Patronilea, Feline van Amerongen, Mees Baan, Claire de Meij, Kicky Inkelaar, Myrthe Loijen, Lucas van ’t Zelfde, Nikola Gasior

Trainer/coach: Lianne Brugman
Trainer/coach: Lorenzo van den Wijngaard
Trainer/coach: Dario Delvoye

F/E-jeugd

Umut Metindogan, Lorraine Snijders, Wiktoria Bugyi, Zeyneb Berra Arik, Milou de Kovel, Danique de Kovel, Liam Schipper

Trainer/coach: Marielle Looije
Trainer/coach: Sophie Rienstra

Superballers

Aaron Straatman, Noëlle Schuiling, Sofie Termeer, Mustafa Hamza Arik, Liv Schipper

Trainer/coach: Manouk Bohnen
Assistent trainer/coach: Rianne Vierboom