Seizoen 2022-2023

Herensenioren 1&2 (op het veld speelt HS2 als HS1)
De opstellingen worden door de trainer/coach bekend gemaakt.

Bart Keijzer, Bob van Rooij, Danny Schipper, Dario Delvoye, Duncan Hoost, Giovani Pinas, Jeffrey de Groot, Jordy Krijgsman, Lennard Maertens, Lorenzo van den Wijngaard, Luuk Kuperus, Maiko Tijsma, Marc van Rossum,  Nassim Machrouhi, Nevin van der Vliet, Owin Boon, Rico van den Wijngaard, Rory Romijn, Sebastiaan Jonkman, Sjoerd Krook, Sjoerd Snijders,  Stéphan Waardenburg, Timothy Determann, Paul Schaaij.

Trainer/coach HS1: Sjoerd Snijders
Begeleider HS1: Bob van Rooij

Coach HS2: Patrick de Kovel

Damessenioren 1&2 (op het veld speelt DS2 als DS1)
De opstellingen worden door de trainer/coach bekend gemaakt.

Chantal Koutstaal, Chayenne Traarbach, Chloë Kunst, Eline Krijne, Elodie Termeer, Fenna van Steijn, Julia Delmé, Mandy Hoogendoorn, Manouk Bohnen, Marielle Looije, Mariska van Herwijnen,  Naomi Brandenburg, Naomi Slotboom, Nora Machrouhi, Yvette van Nieuwland, Arantxa Don, Iris Geerders, Lianne Brugman, Nicole Bergman, Yvette Hoost, Bloem van der Velden, CJ Vlasveld, Carina dos Santos

Trainer DS 1 en DS 2: Jolanda Westerveld 
Begeleider DS 1: Sanne Beenhakker

Coach DS 2 : vacature
Begeleider DS 2 : vacature

Heren A-jeugd

Bryan Bakker, Jamy Burmeester, Quinten Frenk, Björn Kuijer, Noah Traarbach, Luca Klomp, Keano Schaaij, Menno van der Kamp + samenwerking Savosa

Trainer/coach: nader

Dames A-jeugd

Julia Keuning, Souraya Frenk, Afke Ngwese Esong, Emma Dekker, Britt Bakker, Qiara Frenk, Morgan Schouten, Fiënna van Amerongen, Michaela Vreden, Cianka de Clerck, Megan de Bruin, Nadia Daghrir

Trainer/coach: Brenda de Bruin
Trainer/coach: Sandra Chrispijn

Heren C-jeugd

Marvin de Bruin, Coen Termeer, Micah Frenk, Jarlo Schuppers, Jordi van Steenhoven, Kayne van Galen, Luuk van Donk, Milan van Ommeren, Ruben Slingerland, Finn van Denderen

Trainer/coach: Rico van den Wijngaard
Trainer/coach: Dario Delvoye
Assistent trainer/coach: vacature

Dames C-jeugd

Alannah Frenk, Bobbi Biesheuvel, Senne Kroezen, Kelly Brito Pires, Yade Kamminga, Yinthe den Daas, Josephine Heijns, Fleur de Kok, Romaissa El Kachar, Jill Kuypers, Quen-Tesely Ansjeliena, Nikola Gasior, Ceylin Kücüksaygin, Zofia Olszewska

Trainer/coach: Afke Ngwese Esong
Trainer/coach: Britt Bakker
Assistent trainer/coach: vacature

D-jeugd

Loo Biesheuvel, Rene Bugyi, Feline van Amerongen, Mees Baan, Myrthe Loijen, Gaspard Heijns, Umut Metindogan, Joshua van Eijk

Trainer/coach: Megan de Bruin
Trainer/coach: nader

F-jeugd
Wie er in F1 en wie er in F2 speelt hoor je van Mariëlle en Timo

Lorraine Snijders, Wiktoria Bugyi, Zeyneb Berra Arik, Milou de Kovel, Danique de Kovel, Liam Schipper, Jessie Leentvaar, Aaron Straatman, Sofie Termeer, Elif-Mina Simsek, Romaical Gravenbeek

Trainer/coach: Marielle Looije
Trainer/coach: Timo Westerdijk

Superballers

Gilaine Snijders, Liv Schipper, Mustafa Hamza Arik, Lennon Lodder, Dezley Romijn, Hira-Nur Simsek

Trainer/coach: Manouk Bohnen
Assistent trainer/coach: Rianne Vierboom